Author: s***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Good strong nails. Colours are beautiful.
Color: Multicolor
Price: 14kr
Original Price: 18kr
| Material | ABS |
| Color | Multicolor |
| Length | Medium |
| Pattern Type | Fruit&Vegetable |
| Season | Winter |
| Style | Cute |
| Texture | Solid State |
| Nail Shapes | Square |
| Type | Color Nails |
| Finish | Glossy |
| Festivals | Thanksgiving Day |
| Height | 1 cm |
| Length | 20 cm |
| Width | 8 cm |
| SKU | sb25011566444444032 |
Author: s***1
Date:
Review: Good strong nails. Colours are beautiful.
Color: Multicolor
Author: t***0
Date:
Review: This design is unbelievable for the price.
Color: Blue
Author: k***y
Date:
Review: so colourful!
Color: Multicolor
Author: n***2
Date:
Review: Great item would recommend
Color: Multicolor
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.